Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета

Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета

Цена:10.30лв.
Код: 3293294-B
  • Поръчай за 80.00лв. + Купете Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 79.99лв. + Купете Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 79.99лв. + Купете Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 5,000.00лв. + Купете Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 2% отстъпка.
Брой: +-
Изпрати на приятелОцени продукта
Добави в Любими

Експресна поръчка без регистрация

Само попълнете 3 полета
В полето "Адрес" въведете точен адрес за получаване на пратката(ако искате доставка до офис, запишете че адреса е на еконт или спиди). Ако искате да добавите друг/и артикул/и към поръчката или имате въпроси към нас може да ни звъннете на тел. : 0888 06 99 95 !

Колдрекс МаксГрип горски плодове х 10 сашета

 

Coldrex MaxGrip горски плодове осигурява много бързо облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура,мускулни и ставни болки, възпалено гърло, запушен нос, синуит и свързаната с него болка. Колдрекс МаксГрип горски плодове се приема като топла напитка и е много вкусна. Вие може да я подсладите с мед или захар, което прави лекарството изключително приятно за прием.

 

Coldrex MaxGrip горски плодове е подходящ за възрастни и деца над 12 години.

 

Активни съставки в продукта: Парацетамол (Paracetamol) 1000mg, фенилефринов хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride)10mg,аскорбинова киселина (Ascorbic acid) 70mg.

 

Как се употребява: В чаша с вода се разтваря по 1 саше - на всеки 4 до 6 часа. Разтваря се в гореща вода. Да не се приема по-често от веднъж на 4 часа. Не трябва да се консумират повече от 4 сашета на ден.

 

Винаги прочитайте листовката на продукта преди употреба!

 

Coldrex MaxGrip горски плодове не бива да се приема повече от седем дни. Обърнете се към вашия лекар, ако не ви помогне за този период! 

 

Не превишавайте препоръчанта дневна доза на Колдрекс МаксГрип!

 

Не приемайте този лекарствен продукт ако: сте алергични към парацетамол, фенилефрин, аскорбинова киселина или някоя от другите съставки.

 

Да се съхранява на сухо и хладно място!

Промоции

Тинктура 17 билки - за отслабване и детоксинация, 100 мл.

Тинктура 17 билки - за отслабване и детоксикация, 100 мл.

-15%
Цена:12.80лв.
Каталожна цена:15.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:12.80лв.
Каталожна цена:15.00лв.
Отстъпка:2.20лв. (14.67%)
Тинктура Бабини зъби- 100 мл.

Тинктура Бабини зъби- 100 мл.

-20%
Цена:6.00лв.
Каталожна цена:7.50лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:6.00лв.
Каталожна цена:7.50лв.
Отстъпка:1.50лв. (20.00%)
Помпа за кърма Dr. Frei GM-30

Помпа за кърма Dr. Frei GM-30

-20%
Цена:63.00лв.
Каталожна цена:79.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:63.00лв.
Каталожна цена:79.00лв.
Отстъпка:16.00лв. (20.25%)
Допелхерц Витамини за очи с Омега-3

Допелхерц Витамини за очи с Омега-3 - 30 капс.

-24%
Цена:11.00лв.
Каталожна цена:14.40лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:11.00лв.
Каталожна цена:14.40лв.
Отстъпка:3.40лв. (23.61%)
Карбо активатус / активен въглен x 20 табл. - Фармстандарт

Карбо активатус / активен въглен x 20 табл. - Фармстандарт

-35%
Цена:2.00лв.
Каталожна цена:3.10лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:2.00лв.
Каталожна цена:3.10лв.
Отстъпка:1.10лв. (35.48%)
Маска за коса с масло от марула за непокорни къдрици - 44 мл.

Маска за коса с масло от марула за непокорни къдрици - 44 мл.

-25%
Цена:6.63лв.
Каталожна цена:8.85лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:6.63лв.
Каталожна цена:8.85лв.
Отстъпка:2.22лв. (25.08%)
Райд против молци - лавандула, 18 бр.

Райд таблетки против молци - лавандула, 18 бр.

-21%
Цена:5.20лв.
Каталожна цена:6.60лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:5.20лв.
Каталожна цена:6.60лв.
Отстъпка:1.40лв. (21.21%)
Сироп от черен бъз - 410 гр.

Сироп от черен бъз - 410 гр.

-22%
Цена:7.80лв.
Каталожна цена:10.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:7.80лв.
Каталожна цена:10.00лв.
Отстъпка:2.20лв. (22.00%)
Сироп от черен бъз без захар - 410 гр.

Сироп от черен бъз без захар - 410 гр.

-30%
Цена:8.40лв.
Каталожна цена:12.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:8.40лв.
Каталожна цена:12.00лв.
Отстъпка:3.60лв. (30.00%)
Сироп за черен дроб - 410 гр.

Сироп за черен дроб - 410 гр.

-26%
Цена:10.30лв.
Каталожна цена:14.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:10.30лв.
Каталожна цена:14.00лв.
Отстъпка:3.70лв. (26.43%)
Сироп за простата - 410 гр.

Сироп за простата - 410 гр.

-33%
Цена:10.00лв.
Каталожна цена:15.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:10.00лв.
Каталожна цена:15.00лв.
Отстъпка:5.00лв. (33.33%)
Гарниер Есеншъл Дневен Крем против Бръчки 35 + x 50 мл.

Гарниер Есеншъл Дневен Крем против Бръчки 35+ x 50 мл.

-16%
Цена:10.80лв.
Каталожна цена:12.80лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:10.80лв.
Каталожна цена:12.80лв.
Отстъпка:2.00лв. (15.63%)
Хербион сироп Исландски лишей - 150 мл.

Хербион сироп Исландски лишей - 150 мл.

-19%
Цена:6.60лв.
Каталожна цена:8.10лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:6.60лв.
Каталожна цена:8.10лв.
Отстъпка:1.50лв. (18.52%)
Калций + Витамин D3 x 30 табл. - Никсен

Калций + Витамин D3 x 30 табл. - Никсен

-29%
Цена:1.70лв.
Каталожна цена:2.40лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:1.70лв.
Каталожна цена:2.40лв.
Отстъпка:0.70лв. (29.17%)
Гаранс Крем за лице 7 билки - 100 мл.

Гаранс Крем за лице 7 билки - 100 мл.

-11%
Цена:2.08лв.
Каталожна цена:2.35лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:2.08лв.
Каталожна цена:2.35лв.
Отстъпка:0.27лв. (11.49%)
Биохерба - Екстракт от гроздови семки - 60 капсули

Биохерба - Екстракт от гроздови семки - 60 капсули

-21%
Цена:15.80лв.
Каталожна цена:20.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:15.80лв.
Каталожна цена:20.00лв.
Отстъпка:4.20лв. (21.00%)
Еленов корен - екстракт - 20мл.

Еленов корен - екстракт - 20мл.

-23%
Цена:10.00лв.
Каталожна цена:13.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:10.00лв.
Каталожна цена:13.00лв.
Отстъпка:3.00лв. (23.08%)
Сироп Бабини зъби - 410 гр.

Сироп Бабини зъби - 410 гр.

-29%
Цена:8.50лв.
Каталожна цена:12.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:8.50лв.
Каталожна цена:12.00лв.
Отстъпка:3.50лв. (29.17%)
Цефамадар таблетки 250 мг. x 100 бр. таблетки

Цефамадар таблетки 250 мг. x 100 бр. таблетки

-19%
Цена:17.40лв.
Каталожна цена:21.40лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:17.40лв.
Каталожна цена:21.40лв.
Отстъпка:4.00лв. (18.69%)
Сироп за пушачи - 410 гр.

Сироп за пушачи - 410 гр.

-25%
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:12.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:12.00лв.
Отстъпка:3.00лв. (25.00%)
Линекс Baby капки 8 мл.

Линекс Baby капки 8 мл.

-22%
Цена:14.00лв.
Каталожна цена:18.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:14.00лв.
Каталожна цена:18.00лв.
Отстъпка:4.00лв. (22.22%)
Ultra Cran /Червена Боровинка/ х 80 капсули - Webber Naturals

Ultra Cran /Червена Боровинка/ х 80 капсули - Webber Naturals

-21%
Цена:20.50лв.
Каталожна цена:26.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:20.50лв.
Каталожна цена:26.00лв.
Отстъпка:5.50лв. (21.15%)
Дентисимо Избелваща паста за зъби PRO-Whitening + Бонус Четка за зъби Hard tartar control

Дентисимо Избелваща паста за зъби PRO-Whitening 75 мл. + Бонус Четка за зъби Hard tartar control

-48%
Цена:12.90лв.
Каталожна цена:24.80лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:12.90лв.
Каталожна цена:24.80лв.
Отстъпка:11.90лв. (47.98%)
Дентисимо Паста за зъби Цялостна грижа 75 мл. + Бонус Четка за зъби Parodontal Gentle interdental cleaning

Дентисимо Паста за зъби Цялостна грижа 75 мл. + Бонус Четка за зъби Parodontal Gentle interdental cleaning

-50%
Цена:11.90лв.
Каталожна цена:23.80лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:11.90лв.
Каталожна цена:23.80лв.
Отстъпка:11.90лв. (50.00%)
Дентисимо Паста за зъби с лечебни билки 75 мл. + Бонус Четка за зъби Hard tartar control

Дентисимо Паста за зъби с лечебни билки 75 мл. + Бонус Четка за зъби Hard tartar control

-30%
Цена:14.90лв.
Каталожна цена:21.30лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:14.90лв.
Каталожна цена:21.30лв.
Отстъпка:6.40лв. (30.05%)
Дентисимо Паста за зъби Професионална защита за венци - 75 мл. + Бонус Четка за зъби Parodontal Gentle interdental cleaning

Дентисимо Паста за зъби Професионална защита за венци 75 мл. + Бонус Четка за зъби Parodontal Gentle interdental cleaning

-50%
Цена:11.90лв.
Каталожна цена:23.80лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:11.90лв.
Каталожна цена:23.80лв.
Отстъпка:11.90лв. (50.00%)
Мента, Глог и Валериана х 120 табл. - Тошков

Мента, Глог и Валериана х 120 табл. - Тошков

-25%
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:12.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:9.00лв.
Каталожна цена:12.00лв.
Отстъпка:3.00лв. (25.00%)
Биохерба - Масло за бюст - 50 мл.

Биохерба - Масло за бюст - 50 мл.

-15%
Цена:3.40лв.
Каталожна цена:3.99лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:3.40лв.
Каталожна цена:3.99лв.
Отстъпка:0.59лв. (14.79%)
СИМФОНИЯ РОЙТЕРИ х 10 дъвчащи таблетки

СИМФОНИЯ РОЙТЕРИ х 10 дъвчащи таблетки

-23%
Цена:8.50лв.
Каталожна цена:11.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:8.50лв.
Каталожна цена:11.00лв.
Отстъпка:2.50лв. (22.73%)
Терезиенойл МЕД масло х 15 мл.

Терезиенойл МЕД масло х 15 мл.

-8%
Цена:60.00лв.
Каталожна цена:65.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:60.00лв.
Каталожна цена:65.00лв.
Отстъпка:5.00лв. (7.69%)
Фрезубин оригинал фибри – 500 мл.

Фрезубин оригинал фибри – 500 мл.

-26%
Цена:4.80лв.
Каталожна цена:6.50лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена:4.80лв.
Каталожна цена:6.50лв.
Отстъпка:1.70лв. (26.15%)

Доставка

Доставката на избраната от вас стока/и се извършва до адрес или до офис на еконт в срок от 3 рабoтни дни, като цената за доставка до офис на спиди е - 4лв, до офис на еконт - 4,5лв, а до точен адрес - 5лв. При поръчка над 80лв. получавате безплатна доставка!

Гарантираме пълна дискретност при поръчка и доставка на желан от вас продукт или билкова смес!

Върни До Горе